ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus piano 7t pro wyswietlacz 90 hz

OnePlus Piano rusza w tournée, czyli świat pozna wyświetlacze 90 Hz

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

OnePlus w tym roku nie tylko wyraźnie podniósł ceny swoich smartfonów, ale też wprowadził do zwykłych smartfonów wyświetlacze 90 Hz. Pierwszym był OnePlus 7 Pro, kolejnymi jest cała seria OnePlus 7T z OnePlus 7T Pro na czele. Firma bardzo często podkreśla swoją przewagę nad konkurencją właśnie za sprawą wyższej częstotliwości odświeżania obrazu. W tym celu powstało OnePlus Piano, czyli… pianino ze smartfonów. Niewątpliwie bardzo indywidualna forma promocji będzie zauważona na świecie, ale też w wybranych europejskich miastach. Nie zabraknie też profesjonalnego pianisty.

OnePlus Piano rusza w podróż po Europie jako połączenie 17 OnePlus 7T Pro

OnePlus Piano składa się tak naprawdę z modelowanego w 3D opakowania na 17 smartfonów OnePlus 7T Pro, które razem mają odpowiadać za klawiaturę pianina. O ile tempo odświeżania obrazu nie musi mieć tu kluczowego znaczenia, bo to częstotliwość panelu dotykowego jest istotna, co zaznaczałem w recenzji Asusa ROG Phone II. Mimo wszystko promocja jest i trwać będzie przynajmniej kilka dni. Zainteresowani mogą ją śledzić w mediach społecznościowych pod tagiem #OnePlusPiano, ale co tak naprawdę pod tym się kryje? Oczywiście gra na pianinie na żywo w 4 europejskich miastach.

Zobacz też: Nieczyste zagrywki Facebooka to fakt.

Na początku OnePlus Piano zostaje w Wielkiej Brytani, gdzie swoją siedzibę ma firma. Cały harmonogram prezentuje się następująco:

  • 10 listopada, od północy: przy brzegu rzeki nieopodal galerii Tate w Londynie
  • 12 listopada, od 10 rano plac Jacques Rueff w Paryżu, Francja
  • 14 listopada, od 10 rano: Herrngasse 1, 91541 Rothenburg ob der Tauber, Niemcy
  • 16 listopada: od północy: Helsinki Hall, Helsinki, Finlandia

Niestety, ale Polska wyraźnie przestała się liczyć dla Chińczyków, kiedy to firma zaczęła oferować swoje produkty w większej liczbie państw w Europie. Czy kogokolwiek to dziwi? Nie powinno.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy