Sony Xperia Z2 oficjalnym smartfonem Mistrzostw Świata FIFA 2014

Newsy

xperia z2 world cup fifa sony

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Już jutro zabrzmi pierwszy gwizdek na największej imprezie świata skupiającej w okół siebie fanów piłki nożnej. Za nieco ponad 24 godziny rozpocznie się mecz Brazylia-Chorwacja, a to oznacza, że wystartują Mistrzostwa Świata FIFA 2014. Takiego wydarzenia nie mogą ominąć również producenci mobilnych urządzeń.

 

Jednym z głównych sponsorów tej imprezy jest Sony, które ustanowiło Xperię Z2 oficjalnym smartfonem Mistrzostw Świata FIFA 2014 odbywających się w Brazylii. Z tej też okazji Japończycy przedstawili następujący film na YouTubie:

 

 

Dodatkowo Sonny przygotowało specjalną aplikację odmieniającą wszystkie smartfony Xperia. Oznacza to, że specjalnego mundialowego motywu nie zainstalujemy na urządzeniach nie posiadających loga Sony. To jednak nie koniec nowości od Japończyków, gdyż dzięki aplikacji Xperia Lounge użytkownicy będą mogli wziąć udział w konkursie polegającej na typowaniu wyników meczów.

 

Znajdą się fani piłki nożnej wśród naszych Czytelników? Czy taka promocja Sony jest w stanie skusić konsumentów do zakupu japońskich produktów?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x