lg g watch zawsze wlaczony

 

Rynkowa premiera pierwszych urządzeń opartych na Android Wear coraz bliżej. Na początku powinien pojawić się smartwatch LG, a więc G Watch, a niedługo po nim propozycja Motoroli – Moto 360. O ile ten drugi jeszcze ma przed nami tajemnice to Koreański produkt zdecydowanie częściej pojawia się w plotkach.

 

Po tym jak poznaliśmy specyfikację G Watcha dzięki ujawnionemu oprogramowaniu tego zegarka, przyszła pora ją po raz kolejny potwierdzić. Tak więc wewnątrz smartwatcha LG znajdzie się układ Snapdragon 400, który został skręcony, aby zużywał jak najmniej energii. Właśnie praca na jednym ładowaniu akumulatora jest bardzo ważna i patrząc na smartwatcha to ten parametr jest niemalże najważniejszy. Samo ogniwo posiada pojemność 400 mAh, co ma pozwolić na pracę urządzenia przez 36 godzin. Mało tego. Ten czas dotyczy trybu czuwania, czyli w rzeczywistości możemy spodziewać się codziennego podłączania G Watcha do ładowarki. Przypomnijmy sobie jeszcze ujawnioną funkcję przez LG, którą zamieściłem na początku newsa – wyświetlacz ma być zawsze włączony. Na pocieszenie można dodać, że ładowanie do pełna będzie zajmować mniej niż dwie godziny. Tylko czy to aby na pewno pocieszenie czy kolejna wada?

 

Z pewnością więcej informacji dowiemy się już za nieco ponad dwa tygodnie podczas konferencji Google I/O, na której zostanie poświęcona chwila na temat smartwatchy i samego projektu Android Wear.

 

 

źródło: TheDroidGuy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.