Asus ROG Phone II to smartfon dla graczy, który można określić mianem bezkonkurencyjnego. Przynajmniej w naszym kraju. Jest to smartfon naszpikowany wieloma rozwiązaniami, których próżno szukać w zwykłych modelach. Więcej o nich dowiecie się z naszej recenzji ROG Phone II. W tesćie tego modelu wspomniałem, że można obawiać się o szybką aktualizację do Androida 10, ale mogę się mylić. Otóż Asus rozpoczyna poszukiwania testerów, którzy pomogą firmie stworzyć udane oprogramowanie.

Możesz się przyczynić do rozwoju Androida 10 dla Asusa ROG Phone II

asus rog phone ii oficjalnie specyfikacja wyglad cena dostepnosc

Co należy zrobić, aby przystąpić do testów? Przede wszystkim posiadacz ROG Phone II (ZS660KL) i być w stanie informować Asusa o swoich wrażeniach oraz znaleziskach w języku angielskim. Oczywiście sam Android nie może być dla testerów czymś obcym i nieznanym. Dodatkowym punktem, który trzeba spełnić, jest konieczność bycia członkiem ZenTalk. Tak, to może okazać się kluczowe w wyborze zainteresowanych. Sama aktualizacja Androida 10 w werji Beta trafi do użytkowników w formie OTA. Testerzy będą musieli raportować błędy i dzielić się codziennym doświadczeniem.

Zobacz też: Czy można zarobić na ankietach internetowych?

Jeśli spełniacie powyższe wytyczne i jesteście zainteresowani udziałem w testach Androida 10 dla ROG Phone II, to odsyłam Was do przygotowanej w tym celu ankiety. Naturalnie musicie pamiętać, że są to zamknięte testy, więc oprogramowanie może nie nadawać się do codziennego użytkowania. Na to wręcz należy się nastawić.

Źródło: Zentalk Asus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.