google pixel 4 xl iphone 11 pojedynek na baterie porownanie

Google Pixel 4 XL kontra iPhone 11 – pojedynek na baterie

Newsy

Google i Apple to legendarne firmy, które razem tak naprawdę rządzą mobilnym rynkiem. Próżno szukać innego wydawcy systemu operacyjnego na smartfony, który może się mierzyć z Amerykanami. Oczywiście zdarzają się różnorakie próby, ale autorzy szybko się poddają. Tym sposobem to właśnie smartfony od Apple i Google niejako stanowią te sztandarowe, do których inni powinni się porównywać. Jak jest w rzeczywistości, to każdy wie, ale zarówno iPhone 11 i Pixel 4 XL spotkały się, aby udowodnić sobie, który z nich lepiej zarządza energią i ma, kolokwialnie mówiąc, lepszą baterię.

Czy Google Pixel 4 XL wytrzyma dłużej na jednym ładowaniu baterii od iPhone’a 11?

Wcześniej mogliście obejrzeć porównanie wydajności Pixela 4 XL i iPhone’a 11 Pro Max. Niestety lub stety, ale smartfon Google po prostu poległ. Tym razem na polu bitwy pozostał ten sam model od giganta z Mountain View, a Apple reprezentuje najsłabszy i najtańszy iPhone 11, bez żadnych dopisków. Jak wiemy z innych porównań na baterię, mniejszy wyświetlacz wcale nie pozwala dłużej z niego korzystać, więc teoretycznie Google dostaje na dzień dobry prostszego przeciwnika. Ponownie, ale niestety lub stety okazuje się, że Pixel 4 XL przegrywa z Jabłuszkiem. Oczywiście trzeba pamiętać, że iPhone przedstawia obraz w zdecydowanie niższej rozdzielczości. Niemniej, nawet gdy nie korzystamy z ekranu, to Google zużywa więcej energii.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Xiaomi wprowadza nowości do MIUI 11.

W przypadku tego porównania ciężko mówić o złych metodach badawczych. Tak naprawdę ciężko o lepiej przygotowane zestawienie. Oczywiście ogólna różnica w postaci godziny działania na wyświetlaczu może nie wydawdać się wielka, ale jednak jest i to Was chciałbym zapytać, czy mogłaby się ona okazać kluczowa przy kupnie?

Źródło: Reddit, YouTube (PhoneBuff)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x