ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple TV Plus

Apple podobno jest bardzo zadowolone ze startu Apple TV+

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Apple TV+ to bardzo świeży serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy filmy i seriale. Aktualnie jego biblioteka jest śmiesznie mała, jednak według najnowszych doniesień, nie przeszkodziło to usłudze w zaliczeniu świetnego startu.

Apple TV+ podobno jest hitem

Apple tv+

Apple TV+ jest dostępne na rynku dopiero od kilku dni. W bibliotece serwisu znajdziemy skromną liczbę produkcji, jednak serialami „przodującymi” są aktualnie cztery tytuły: The Morning Show, See, For All Mankind i Dickinson. Według źródeł Hollywood Reporter, które następnie potwierdziło Variety, wymienione produkcje w ciągu zaledwie trzech pierwszych dni od startu Apple TV+ przyciągnęły przed ekrany miliony widzów. Dokładnych liczb nie podano, jednak poinformowano, że średni czas oglądania na osobę wyniósł powyżej godziny, co podobno przekroczyło oczekiwania samego Apple.

Zobacz także: iPhone 11 Pro Max z gorszym aparatem od Xiaomi Mi Note 10 – tak uważa DxOMark

Variety dodaje, że większość osób, które obejrzały pierwszy odcinek któregokolwiek z wymienionych wyżej seriali, wróciło po więcej. Niestety nie wiadomo, ilu realnych subskrybentów udało się przyciągnąć do Apple TV+, bo przecież usługa oferuje darmowy, 7-dniowy okres próbny (jeśli ktoś skorzystał z niego w dzień startu platformy, to powinien się kończyć dopiero dzisiaj). Warto wspomnieć, że Apple zamówiło już kolejne sezony dostępnych w serwisie seriali, co z pewnością wiąże się z zainteresowaniem użytkowników. A Wy korzystaliście już z Apple TV+? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: 9to5Mac

Sprawdź najnowsze wpisy