transportoid logo

 

Polscy deweloperzy w wielu kwestiach zasłynęli już na świecie. Jednak czy dzięki temu Polacy również otrzymują ciekawe aplikacje? Oczywiście, że tak i okazuje się, iż jedna została wystawiona na sprzedaż. Jest to bardzo użyteczny program dla użytkowników komunikacji miejskiej.

 

Konkurent Jakdojade.pl, a więc Transportoid od dłuższego czasu nie był aktualizowany i tym samym oficjalnie autor postanowił rozstać się ze swoim dziełem. Pan Tomasz Zieliński, z którym mieliśmy okazję rozmawiać swego czasu i tenże wywiad znajdziecie na naszym portalu, ze względów finansowych i marketingowych wystawił na sprzedaż swój projekt. Autor osobiście nie podaje ceny jaka go interesuje i czeka na oferty. Czym może pochwalić się Transportoid? Między innymi 359 tys. pobrań na Androida i 75 tys. na Windows Phone. Czy warto inwestować? To już zależy od potencjalnych kontrahentów, ale z pewnością w tej aplikacji tkwi potencjał, który pozwoliłby ponownie wrócić na dobre tory. Jeżeli sprzedaż nie zostanie dopięta na ostatni guzik to mimo wszystko wciąż rozkłady będą aktualizowane, a abonamenty sprzedawane.

 

Wszystko jednak zależy od tego czy znajdzie się kupiec. Więcej informacji na temat samej aplikacji i możliwości transakcji znajdziecie na stronie Transportoida: Klik!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.