samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Aparat w Galaxy S11 z dużym zoomem? Plotki wydają się potwierdzać

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung Galaxy S11 zbliża się wielkimi krokami. Najnowsze flagowce Koreańczyków mają zostać zaprezentowane już w pierwszym kwartale przyszłego roku, więc nic dziwnego, że plotki o nich cały czas wyrastają jak grzyby po deszczu. Jakiś czas temu pojawiło się doniesienie, że aparat w Galaxy S11 będzie miał 5-krotny zoom optyczny. Kolejny przeciek wydaje się potwierdzać to stwierdzenie.

Aparat w Galaxy S11 z 5-krotnym zoomem

samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Jak już wspomniałem, niedawno pojawiła się plotka mówiąca o tym, że w Galaxy S11 aparat będzie miał 5-krotny zoom optyczny. Teraz wyszło na jaw, że aparat we wspomnianym smartfonie nosi nazwę kodową „Hubble”, która bez wątpienia jest odniesieniem do Kosmicznego Teleskopu Hubble’a. Dla nieobeznanych w temacie, Teleskop Hubble’a charakteryzuje się naprawdę ogromnymi możliwościami przybliżania.

Zobacz także: Smartfony z rodziny Pixel otrzymują ważną aktualizację

Oczywiście nie jest w stu procentach pewne, że aparat w Galaxy S11 rzeczywiście będzie charakteryzował się 5-krotnym zoomem. Wierzę jednak, że nazwa kodowa „Hubble” nie jest przypadkiem. Choć 5-krotny zoom w smartfonie z pewnością nie może się równać z możliwościami Teleskopu Hubble’a, tak warto zaznaczyć, że nazw kodowych nie należy traktować dosłownie. Jeśli Samsung zdecyduje się na takie usprawnienie, to będzie to spory krok w przód w jego flagowcach – dotychczasowe modele producenta mogą się pochwalić zaledwie 2-krotnym zoomem, co na nikim nie robi już wrażenia. Warto wspomnieć, że krążą plotki o jeszcze kilku modyfikacjach aparatu w Galaxy S11, m.in. ta mówiąca o trzycyfrowej liczbie megapikseli.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy