ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Games with Gold listopad

Oferta Games with Gold na listopad

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

Oferta Games with Gold na ten miesiąc nie jest już dla nas tajemnicą. Listopad obfituje w 4 gry. Mamy na liście dwie pozycje AAA, jedną grę Arcade z czasów świetności XBOX-a 360 oraz klasyk z pierwszej konsoli Microsoftu.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Games with Gold listopad

To już dziewiąta pełnoprawna odsłona przygód jednego z niewątpliwie najsłynniejszych detektywów. Gra została wydana w 2016 roku. Tym razem Sherlock Holmes ma za zadanie rozwiązać pięć zróżnicowanych zagadek. Oczywiście miejscem akcji są ulice wiktoriańskiego Londynu. Nie zabrakło także Johna Watsona. Fabuła gry jest nieliniowa a kolejność rozwiązywania zagadek dowolna. W rezultacie urozmaica to znacząco rozgrywkę i powoduje, że wątek fabularny jest bardziej dynamiczny.

Średnia ocena Metacritic: 66/100

The Final Station

Games with Gold listopad

To platformówka w dwóch wymiarach. Wysiłki niewielkiego niezależnego studia Do My Best Games z pewnością nie poszły na marne. The Final Station jest bardzo przyjemną grą zręcznościową osadzoną w postapokaliptycznym świecie. Ludzkość zaatakował śmiercionośny wirus zamieniający żywych w przerażające istoty, będące czymś w rodzaju zombie. Grafikę utrzymano w stylu pixel-art. Retro pełną gębą.

Średnia ocena Metacritic: 70/100

Star Wars Jedi Starfighter

Games with Gold listopad

To typowo zręcznościowy tytuł z pierwszego XBOX-a. Gwiezdne Wojny znają wszyscy. Gry podobnie jak filmy z tej serii wywołują skrajne emocje. Albo się je kocha, albo nienawidzi. Jednak w tym przypadku jest inaczej. Gra jest tak skonstruowana, że daje frajdę także osobom, które nie miały do czynienia produkcjami związanymi z tym uniwersum. Oczywiście taka osoba nie doceni samej fabuły i postaci, ale powinna się dobrze bawić.

Średnia ocena Metacritic: 78/100

JoyRide Turbo

Games with Gold listopad

Ostatnią grą na listopad jest samochodówka. JoyRide Turbo zostało wydane jako gra „Arcade”. Dla przypomnienia, w czasach XBOX-a 360 w tej kategorii lądowały gry wydane tylko w wersji cyfrowej. Często były to małe produkcje tworzone przez niewielkie studia. W związku z tym kosztowały znacznie mniej niż gry AAA. Nie oznacza to jednak wcale, że były gorsze. W JoyRide pojazdami kierowały nasze Avatary, które tworzyliśmy w menu samej konsoli. Zręcznościowy model jazdy i bogate (jak na tamte czasy) opcje społecznościowe przyciągały niedzielnych graczy. Podczas wyścigu nie liczyło się, kto dojedzie do mety jako pierwszy. Najważniejsza była przede wszystkim dobra zabawa w gronie znajomych.

Średnia ocena Metacritic: 67/100

Kiedy możemy pobrać gry z oferty Games with Gold na listopad?

  • Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter – od 1 do 30 listopada
  • The Final Station – od 16 listopada do 15 grudnia
  • Star Wars Jedi Starfighter – od 1 do 15 listopada
  • JoyRide Turbo – od 16 do 30 listopada

Zobacz także: Oferta Playstation Plus na listopad

Źródło: Xbox Wire

Sprawdź najnowsze wpisy