playstation plus listopad

Oferta Playstation Plus na listopad

Newsy

Sony stara się nagradzać osoby, które opłacają abonament w postaci Playstation Plus. Darmowe gry wybrane na listopad idealnie wpasowują się w ponury jesienny klimat. Sprawdźcie jakie tytuły dodacie bezpłatnie do swojej biblioteki, posiadając konsolę Playstation 4.

Pierwszą grą w ofercie Playstation Plus na listopad jest Nioh

playstation plus listopad

Jest to gra akcji z elementami RPG osadzona w XV-wiecznej Japonii. Studio Team Ninja, które za nią stoi ma na swoim koncie takie produkcje jak Dead od Alive czy Ninja Gaiden. Fani samurajów i klimatu Krainy Wschodzącego Słońca będą zadowoleni. Warto sprawdzić ten tytuł, ponieważ w marcu 2020 roku ma pojawić się druga część tej świetnej gry. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów. W grze mamy do czynienia z satysfakcjonującym system walki i mrocznym, średniowiecznym klimatem. Może nie ma tu bardzo wysokiego poziomu trudności znanego z Dark Souls, ale lekko nie jest. Potrzebować będziecie sporo cierpliwości, próbując kilka razy pokonać tego samego przeciwnika. Wymaga to bowiem analizy jego słabych i mocnych stron. Gra została wydana także na PC. Jeżeli nie mieliście okazji w nią zagrać, to polecam. Z dwóch gier, przeznaczonych do pobrania w listopadzie ta zdecydowanie jest tą ciekawszą.

Średnia ocena Metacritic: 88/100

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Drugim tytułem w ofercie Playstation Plus na listopad jest Outlast 2

playstation plus listopad

Drugi dostępny bez dodatkowych opłat tytuł to pierwszoosobowy survival horror. Miejscem akcji jest region Supai w stanie Arizona. Główny bohater, czyli dziennikarz Blake Langermann próbuje rozwiązać sprawę zagadkowej śmierci anonimowej kobiety. Zwykle gracze narzekają na bardzo powolne wprowadzenie do świata gry w tytułach z atmosferą grozy. Tutaj prolog jest dość krótki i w zasadzie po kilkunastu minutach robimy to, do czego przyzwyczaiły nas produkcje tego typu – czyli walczymy o życie. Gra otrzymała znacznie niższe oceny niż Nioh, ale jeżeli nie macie innej ciekawszej pozycji do uruchomienia, to możecie dać szansę Outlast 2. Produkcja nie należy do najdłuższych, więc jeżeli w chłodny jesienny dzień możecie przeznaczyć na siedzenie przed konsolą około 8 godzin, to powinniście ukończyć ten tytuł – nawet robiąc przerwę na kawę.

Średnia ocena Metacritic: 68/100

Obie gry dostępne są do pobrania od 5 listopada.

Zobacz także: Poznajcie PlayStation Plus Rewards, czyli dodatkowe korzyści dla abonentów

Źródło: Playstation blog, Playstation Polska


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x