hammer explorer w sprzedaży

Hammer Explorer w sprzedaży od dzisiaj

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Na rynku pojawił się smartfon, który może cię zainteresować, jeśli twój telefon bywa narażony na kontakt z wodą czy pyłami. Hammer Explorer w sprzedaży jest dostępny od dzisiaj i budzi spore zainteresowanie. Przyciąga uwagę wyglądem – pancerny telefon kojarzy nam się raczej z urządzeniem bardzo grubym i mało estetycznym. Tu jest nieco inaczej.

Hammer Explorer w sprzedaży – ile za niego zapłacimy i jak wygląda specyfikacja?

hammer explorer w sprzedaży

Niedawno pisaliśmy o przedsprzedaży telefonu Hammer Explorer. Dziś model ten trafił do regularnej dystrybucji, a my mamy więcej szczegółów na jego temat. Najnowszy Hammer posiada ekran IPS o przekątnej 5,7″ i rozdzielczości HD+. Matrycę chroni szkło Gorilla Glass 3. Za pracę urządzenia odpowiada procesor MediaTek Helio A22. Producent zainstalował w telefonie 3 GB pamięci operacyjnej oraz 32 GB na pliki użytkownika. Warto wspomnieć jeszcze o aparatach – mają odpowiednio 13 i 8 mpx – oraz o pojemności akumulatora. Ta wynosi aż 5000 mAh, co daje szansę na uzyskanie rewelacyjnych wyników pracy na jednym ładowaniu. Jeśli chodzi o software, smartfon pracuje na Androidzie w wersji 9.0 Pie. Urządzenie zostało wycenione na 1099 zł. Patrząc na specyfikację telefonu, jest to dosyć wysoka kwota. Konkurencja oferuje w tej, a nawet nieco niższej cenie, większą ilość pamięci, szybszy procesor oraz rozdzielczość FullHD+.

Czytaj też: Wielki test najszybciej ładujących się smartfonów na świecie

Musimy jednak pamiętać, że kupując ten model, płacimy w dużej mierze za to, że jest on smartfonem do zadań specjalnych. Jeśli pracujemy na budowie czy w warsztacie, wzmocniona konstrukcja może niejednokrotnie uratować nasz telefon. Producent dodał też kilka funkcji, których użytkownicy zwykłych smartfonów raczej w swoich urządzeniach nie znajdą. Mowa tutaj, chociażby o wskaźniku laserowym czy specjalnej konstrukcji tylnej klapki. Pozwala ona na zamocowanie do telefonu dodatkowego uchwytu, mocowania na pasek i innych akcesoriów, które mogą nam się przydać.

Dla kogo Hammer Explorer będzie dobrym wyborem?

Hammer Explorer z pewnością zainteresuje osoby pracujące w środowisku, gdzie istnieje podwyższone ryzyko upadku telefonu na ziemię bądź jego kontaktu z pyłem lub wilgocią. Wbrew pozorom takich ludzi jest całkiem sporo, a wśród nich także młodsi użytkownicy, którzy nie zdecydowaliby się na klasyczny, wzmocniony telefon, ponieważ chcą mieć dostęp do internetu, aplikacji społecznościowych czy przyzwoitego aparatu. Właśnie do takich odbiorców powinien trafić Hammer Explorer, który mimo swojej wzmocnionej budowy przyzwoicie wygląda i oferuje parametry, które nie zwalają z nóg, jednak powinny wystarczyć do codziennego korzystania z aplikacji społecznościowych czy przeglądania internetu. Czy ze względu na pancerne cechy tego modelu, warto zapłacić za niego około dwukrotnie więcej, niż za urządzenia konkurencji o zbliżonych parametrach, które jednak są zdecydowanie mniej trwałe i posiadają przeciętną baterię? Na to pytanie każdy musi już sobie odpowiedzieć sam.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy