Premiera smartfonów z rodziny Galaxy Note10 odbyła się już kilka miesięcy temu. Wraz z nimi Samsung pokazał coś jeszcze, a mianowicie aplikację PlayGalaxy Link, która umożliwiała użytkownikom najnowszych Notatników na granie w gry z komputerów PC na smartfonach. Teraz tę możliwość otrzymali także użytkownicy nieco starszych flagowców Samsunga – lini Galaxy S10. Samsung po raz kolejny pokazał, że ma gest.

PlayGalaxy Link ze wsparciem dla serii Galaxy S10

Samsung PlayGalaxy Link

Tajemniczą aplikacją pozwalającą na granie w gry komputerowe na smartfonach z serii Galaxy Note10 lub od teraz Galaxy S10, jest PlayGalaxy Link. Działa ona bardzo prosto, bo na zasadzie streamingu. Opisywany program został ostatnio zaktualizowany i prócz wielu usprawnień i poprawek błędów, w liście zmian wymieniono także dodane wsparcie dla rodziny Galaxy S10, w której skład wchodzą następujące smartfony: Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10 5G.

Zobacz także: Dopiero co zaprezentowane Apple TV+ kontra Netflix – czy firma z Cupertino pokona aktualnego lidera?

Tak więc posiadacze którychkolwiek z wymienionych smartfonów mogą już testować opisywane rozwiązanie. Aby to zrobić, najpierw trzeba pobrać aplikację PlayGalaxy Link ze sklepu Galaxy Apps na swojej S-dziesiątce. Następnie należy ściągnąć aplikację na Windowsa ze strony Samsunga. Konfiguracja całego rozwiązania jest banalnie prosta – wystarczy robić to, co każą na ekranie, więc nie sposób się pogubić. Będziecie testować? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.