ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi składany pionowo

Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition robi fenomenalne zdjęcia – potwierdza to DxOMark

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Dziś światło dzienne ujrzał smartfon Xiaomi Mi CC9 Pro, lub jak kto woli, Mi Note 10 poza Chinami. Już w pierwszych plotkach o tym smartfonie pojawiały się wzmianki, że jego aparat będzie wyjątkowy. Dziś znana organizacja DxOMark opublikowała wyniki testów, w których sprawdzono możliwości wspomnianego aparatu. Co tu dużo mówić – Mi CC9 Pro (w tym przypadku Premium Edition, jednak wynik powinien być identyczny w podstawowej wersji) to świetny sprzęt do zdjęć.

Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition – jak poradził sobie w teście aparatu DxOMark?

Jak możecie zauważyć na powyższym zrzucie ekranu, w teście DxoMark Mi CC9 Pro Premium Edition poradził sobie wprost fenomenalnie. Smartfon zdobył łącznie 121 punktów, co przełożyło się na pierwsze miejsce w rankingu głównego aparatu DxoMark (razem z Huaweiem Mate 30 Pro). Możliwości fotograficzne urządzenia oceniono na 130 punktów, a możliwości wideo na 102 punkty.

Zobacz także: 4-dniowy tydzień pracy na przykładzie japońskiego oddziału Microsoftu – czy ma to sens?

W kwestii zdjęć najwyżej oceniono zoom, autofocusa oraz ekspozycję. Z kolei w kategorii wideo Mi CC9 Pro Premium Edition zgarnął największe noty za autofocusa, stabilizację obrazu oraz kolory. Co ciekawe, żaden smartfon w rankingu DxoMark nie zdobył wcześniej tak wysokiego wyniku w teście możliwości wideo. Nie da się ukryć, ale Chińczycy odrobili pracę domową – Mi CC9 Pro Premium Edition to smartfon z fenomenalnym aparatem i w fenomenalnej cenie. Pozostaje nam jedynie czekać na polską premierę.

Źródło: DxoMark

Sprawdź najnowsze wpisy