ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy F wraca do łask? Pierwsze zdjęcia i grafiki ulepszonej wersji Galaxy S5

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s5 prime F KQ 1

Od premiery LG G3 niejako ucichły plotki dotyczące ulepszonych wersji wcześniej znanych nam flagowych modeli konkurencyjnych producentów. Wcześniej jednak pojawiła się informacja o wycofaniu tego typu projektu przez HTC, ale w grze są jeszcze inne mainstreamowe firmy, które przedstawiły już swoje topowe modele z półroczna datą ważności.

Dzisiaj pojawiły się pierwsze plotki dotyczące Xperii Z3, o czym możecie przeczytać w jednym z ostatnich newsów, ale teraz przyszła pora przypomnieć sobie o Samsungu, który najczęściej pojawiał się w plotkach. Zacznijmy od nazwy ulepszonej wersji Galaxy S5. Wszystko zaczęło się od Galaxy F (na początku roku), ale w międzyczasie ukazała się seria Galaxy K (i prawdopodobny ciąg znaków KQ), która niejako miałaby zawierać wszelkie odmiany flagowego modelu Samsunga. Także nie zabrakło pomysłu na Galaxy S5 Prime, ale Evan Blass na nowo ukierunkowuje nas właśnie na szóstą literę alfabetu. Dodatkowo na Twitterze @Evleaks przedstawił takie zdjęcie, które najprawdopodobniej pokazuje Galaxy F:

Samsung Galaxy S5 Prime F KQ

Razem z grafiką z początku newsa zdaje się potwierdzać informacja odnośnie wykorzystania innych niż sztucznych tworzyw do stworzenia smartfonu z najwyższej półki. Kiedy ujrzymy ten model? Wciąż nie wiemy…

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy