ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Samsung Galaxy S11 może zadebiutować z aparatem o trzycyfrowej liczbie megapikseli

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Aparaty w smartfonach z roku na rok stają się coraz potężniejsze – od kilku lat nie są to już zabawki, można raczej nazwać je pełnoprawnym, kompaktowym sprzętem do wykonywania świetnych fotografii, które zawstydzają niejeden aparat. Nie dziwi zatem fakt, że producenci nieustannie rozwijają technologię, która pojawia się w urządzeniach przenośnych. Najnowsze przecieki sugerują, że w przyszłym roku pod tym względem może nas zaskoczyć Samsung.

Samsung Galaxy S11 z aparatem 108 MP? To sugeruje znany leakster

Ice Universe to osobistość doskonale znana fanom Samsunga – ten użytkownik Twittera często publikuje bowiem przecieki na temat nadchodzących urządzeń, które bardzo często się sprawdzają. Teraz poinformował nas o aparacie, który prawdopodobnie znajdzie się w nadchodzącym flagowcu koreańskiego giganta. Mowa o sensorze o trzycyfrowej liczbie megapikseli: aż 108 MP. Jeśli przecieki okażą się prawdą, to jestem pewny, że fani mobilnej fotografii bardzo się ucieszą. Niestety pamiętać należy o jednym – im lepsza jakość zdjęć, tym więcej miejsca będą one zajmowały w pamięci urządzenia.

Zobacz także: Samsung Galaxy S11e wyposażony zostanie w nietypowy wyświetlacz.

Warto wspomnieć o tym, że z podobnym aparatem na rynku już jutro zadebiutuje Xiaomi Mi Note 10, więc będziemy mogli zobaczyć, jak poradzi sobie ten smartfon. Już w przyszłym roku zobaczymy również, czy przecieki upublicznione przez Ice Universe się potwierdzą. Ja jestem jednak dobrej myśli.

Źródło: @IceUniverse

Sprawdź najnowsze wpisy