Od dłuższego czasu wiadomo, że już jutro światło dzienne ujrzy wyczekiwany Xiaomi Mi CC9 Pro, czyli Mi Note 10 na naszym rynku. A skoro przy temacie naszego rynku jesteśmy, to wspomniany smartfon trafi na niego nieco później, bo 14 listopada. Teraz okazało się, że najprawdopodobniej tego samego dnia poznamy także tajemniczego Mi Note 10 Pro. Wszystko dzięki polskiemu oddziałowi Xiaomi.

Xiaomi Polska nieumyślnie zepsuło niespodziankę – Mi Note 10 Pro nadchodzi

Z okazji Halloween polski oddział Xiaomi postanowił przygotować zabawę, która polegała na odnalezieniu wszystkich „strasznych przedmiotów” na zdjęciu wykonanym Mi Note 10 (pierwsze od lewej). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów zdjęcie zrobił… Mi Note 10 Pro. Skąd to wiemy? Ano z danych EXIF, których nie usunięto ze zdjęcia.

Zobacz także: Spotify wiedzie się świetnie – nawet sama firma nie spodziewała się tak dobrych wyników

Przez ten błąd firmy (szczerze wątpię, aby było to celowe zagranie), dowiedzieliśmy się, że Mi Note 10 Pro, o którym dotychczas krążyły tylko plotki, rzeczywiście istnieje. Co więcej, sugeruje to, że Mi Note 10 Pro ukaże się razem z Mi Note 10. Jeśli chodzi o różnice pomiędzy tymi smartfonami, to te na razie nie są znane, jednak chodzą słuchy, że wariant z Pro w nazwie będzie flagowcem z prawdziwego zdarzenia (ze Snapdragonem 855 Plus) – w przeciwieństwie do wersji podstawowej. Mi Note 10 oraz prawdopodobnie Mi Note 10 Pro zostaną oficjalnie zaprezentowane w Polsce już 14 listopada.

Źródło: GSMarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.