Edge to przeglądarka stworzona przez Microsoft, która podczas premiery Windowsa 10 zastąpiła niesławnego Internet Explorera. Niestety pomimo starań firmy nie cieszy się ona zbyt dużą popularnością, choć moim zdaniem jest naprawdę nie najgorsza. Od kilku miesięcy Microsoft nieustannie pracuje nad ulepszeniem Edge – najpierw doczekaliśmy się wersji bazującej na Chromium, a teraz prawdopodobnie przyszła pora na odświeżenie wyglądu programu.

Microsoft Edge z nowym logo, które jest bardzo podobne do innego…

Na powyższym obrazku zobaczyć możecie nowe logo przeglądarki Edge, która prawdopodobnie już wkrótce doczeka się odświeżonego wyglądu. Swoim stylem nawiązuje ono do innych, zaktualizowanych aplikacji Microsoftu, które teraz scalone będą pod nazwą Office. Mam jednak wrażenie, że podobne logo już gdzieś kiedyś widziałem – moim zdaniem praca projektantów giganta z Redmond jest łudząco podobna do mieszanki dawnego logotypu Google Currents i nowego Firefoxa. Zobaczcie zresztą sami:

Miejmy nadzieję, że zmiana logo to nie wszystko i sama aplikacja również doczeka się odświeżonego wyglądu. Jak na razie wypowiadać możemy się tylko o samej grafice – co o niej sądzicie? Czy podoba wam się bardziej niż poprzednia? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.