Plotki na temat Xperii Z3 czas rozpocząć – nie będzie następcy Xperii Z Ultra

Newsy

sony xperia z2 woda

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Podczas zapowiedzi ostatniego smartfonu Sony, która miała miejsce niedawno i została ogłoszona poprzez Twittera, spodziewaliśmy się pierwszych nowinek dotyczących nowego flagowego smartfonu Japończyków lub następcy Xperii Z Ultra. Jednak poznaliśmy Xperię T3, a na nowe topowe smartfony przyjdzie nam jeszcze do września poczekać.

 

Podczas omawiania nowego urządzenia Sony wspominałem o kompletnym braku plotek dotyczących następcy Xperii Z2. To jednak już się zmieniło, gdyż jeden z użytkowników XDA Developers za pomocą Twittera przedstawił nam pierwsze poszlaki dotyczące następcy obecnego flagowego smartfonu Japończyków. Według nich możemy się spodziewać niewielkich zmian wydajnościowych, gdyż wciąż pozostanie układ Snapdragon 801, ale za to pojawi się cienka obudowa niczym w Xperii T3 (7 mm). Dodatkowo ma zostać odmieniony design tego urządzenia i pojawią się cienkie ramki w okół wyświetlacza, a to właśnie jest główna bolączka dotychczasowych produktów Sony. Możemy się również spodziewać, że ekran w Xperii Z3 będzie prezentował obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440), co miałoby być największą odmianą w stosunku do poprzednika w kwestii specyfikacji.

 

Oprócz informacji odnośnie następcy Xperii Z2, ta sama osoba podała informacje o braku następcy Xperii Z Ultra. Niestety, nie wiemy czy to dotyczy najbliższych kilku miesięcy czy też Sony uznało ten model za nieopłacalny.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x