ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OPPO partnerem League of Legends

Fanie League of Legends, powinieneś kupić smartfon od Oppo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Smartfony dla graczy to rynek, który jeszcze niedawno wydawał się być bezsensowny. Jednak każdy miesiąc pokazuje, że nie tylko takie telefony mogą być potrzebne z różnorakich względów, to też ich największy problem zdaje się znikać. Mowa oczywiście o dostępności interesujących tytułów. Już poznaliśmy wiele gier battle royale, a w drodze są kolejne. Obok Apex Legends na smartfony trafi też League of Legends, stanowiąc część ambitnych planów Riot. Swoje zainteresowanie tą tematyką wyraziło również Oppo, będąc oficjalnym partnerem LoL-a. Teraz Chińczycy dodają, że to ich smartfony będą miały na wyłączność dostęp do mobilnej wersji tej jakże popularnej gry.

Smartfony od Oppo jako pierwsze otrzymają mobilne wydanie League of Legends

League of Legends Wild Rift

W wydanym niedawno ogłoszeniu prasowym Oppo nadmienia, że to smartfony tego producenta jako pierwsze otrzymają możliwość grania w League of Legends. To niewątpliwie interesujący powód do wyboru urządzeń tego producenta, ale nie wiemy jeszcze, ile dokładnie czasu firma wynegocjowała dla siebie. Tego typu ekskluzywność, jeśli trwa zbyt długo, może być negatywnie odebrana przez potencjalnych graczy. Jednak też nie można zapominać, że dzisiejszy proces wydawania oprogramowania przewiduje otwarte testy i to równie dobrze może być ten wyjątkowy czas dla Oppo.

Zobacz też: Electronic Arts chce zaoferować swoje gry w sklepie Epic Store.

Naturalnie to nie pierwsza tego typu współpraca. Pamiętacie, że użytkownicy Samsunga dostawali wiele gratisów po pojawieniu się mobilnego Fortnite’a? Przez pewien czas też tytuł ten był dostępny na wyłączność dla poszczególnych modeli od Koreańczyków. Wtedy to się udało, zobaczymy, czy podobnie będzie z Oppo i League of Legends.

Źródło: XDA Developers

Sprawdź najnowsze wpisy