android wear g watch moto 360 lg motorola

 

Android Wear już jest coraz bliższy pojawienia się na rynku. W ciągu dwóch miesięcy powinniśmy ujrzeć w sklepach pierwsze produkty na półkach. W Polsce najprawdopodobniej będzie to LG G Watch, gdyż Motorola niekoniecznie zainteresowana jest naszym krajem.

 

Jednak tak naprawdę niewiele jeszcze wiemy na temat samego działania nowego projektu Google. Wszystko powinno się wyjaśnić na konferencji Google I/O, która odbędzie się 25 czerwca. Jednak już teraz firma z Mountain View przedstawiła proces tworzenia wyglądu aplikacji, które muszą odpowiednio się prezentować zarówno na kwadratowych wyświetlaczach (G Watch) jak i tych bez ostrych kątów (Moto 360). To zdecydowanie najnowsza nowość w kwestii smartwatchy – okrągły ekran Motoroli jeszcze bardziej pozwoli rozwinąć inteligentne zegarki. Google przedstawiło na swojej stronie specjalny artykuł omawiający jak system będzie wyglądał na urządzeniach opartych na projekcie Android Wear: Klik!

 

Nam nie pozostaje nic innego jak przedstawić Wam udostępnione grafiki i poznać Waszą opinie na temat Android Wear oraz nadchodzących smartwatchy:

 

android wear 0 android wear 6 android wear 7

 

 

Mimo wszystko wciąż czekamy na kolejnych producentów, którzy zapowiedzą swoje modele oparte na Android Wear. Wiele mówi się o tym, że wśród zainteresowanych znajdziemy Samsunga oraz HTC.

 

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.