Vertu prezentuje Signature Touch – klasa premium w najczystszej postaci

Newsy

vertu signature touch

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ostatnio wiele mówi się o odmianach flagowych smartfonów mainstreamowych producentów, który będzie należało dodać dopisek „Prime”. Mowa oczywiście o Samsungu i HTC, ale czy faktycznie będą to słuchawki z najwyższej półki? Firma niegdyś należąca do Nokii mówi nie i prezentuje swoje najnowsze mobilne urządzenie.

 

Tak oto nikomu nie zagrażające, produkujące niewiele sztuk telefonów rocznie Vertu zaprezentowało kolejny smartfon z Androidem na pokładzie. Jest nim Signature Touch i w odróżnieniu od swojego rodzeństwa może pochwalić się nie tylko wykonaniem, ale również specyfikacja, która dorównuje zeszłorocznym flagowym modelom:

 

  • 4,7-calowy wyświetlacz FullHD (1920×1080);
  • układ Qualcomm Snapdragon 800 z 2 GB RAM;
  • 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparat 13 MPx;
  • akumulator o pojemności 2275 mAh;
  • bezprzewodowe ładowanie (Qi);
  • Android 4.4 KitKat.

 

Powyższe dane być może na nikim nie zrobią wielkiego wrażenia, ale dodajmy do tego wykonanie z tytanu 5. klasy, prawdziwej skóry, szafiru i innych bardzo ekskluzywnych materiałów. Już wiadomo czemu Vertu uchodzi za najlepszą firmę produkującą telefony klasy premium od wielu lat? Na deser jeszcze pozostaje wspomnieć, że melomani również znajdą coś dla siebie – głośniki stereo od Bang & Olufsen.
Na sam koniec informacja, która nikogo nie powinna obchodzić. Raz, że osoba chcąca zakupić taki telefon nie przejmuje się cenami, a dwa to jest to właśnie tylko ciekawostka. Produkowany ręcznie w Anglii Signature Touch, z podpisem wykonawcy, można nabyć za bagatela 35000 złotych. Więcej informacji na stronie producenta: Klik!

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x