Wiem, że się powtarzam, ale tempo wydawania nieoficjalnych wersji Androida 10 na smartfony i tablety wciąż przyspiesza i nie będzie inaczej. O ile fala oficjalnych aktualizacji dopiero przed nami, tak niektórzy mogą tchnąć nowe życie w modele, które dawno zostały zapomniane przez producenta. Tym razem jednak na liście pojawiają się smartfony, które nadal mają szansę na poznanie Androida 10, więc zainteresują się głównie mniej cierpliwe osoby.

Nieoficjalny Android 10 trafia na zdecydowanie młodsze urządzenia

asus zenfone max pro m2

Skoro wspomniałem o liście, to tym razem właśnie w takiej formie chciałbym zaprezentować Was urządzenia, które dostały nieoficjalnego Androida 10:

Oczywiście ostatnie dwa modele są wyjątkiem w ramach planowanych aktualizacji do Androida 10. Na ten system z pewnością mogą liczyć wszystkie Nokie i to we względnie określonych terminach. Asus nie podaje dat, ale należy się spodziewać, że ich lubiany średniak z ogromnym akumulatorem nie zaskoczy negatywnie użytkowników.

Zobacz też: Słuchanie muzyki też ma swoją historię.

Jak zawsze odsyłam Was do poprzednich odcinków, gdzie być może pojawił się już Wasz model:

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.