Nokia 7 Plus

Nieoficjalny Android 10 – nowe smartfony też nie muszą czekać na aktualizację

Newsy

Wiem, że się powtarzam, ale tempo wydawania nieoficjalnych wersji Androida 10 na smartfony i tablety wciąż przyspiesza i nie będzie inaczej. O ile fala oficjalnych aktualizacji dopiero przed nami, tak niektórzy mogą tchnąć nowe życie w modele, które dawno zostały zapomniane przez producenta. Tym razem jednak na liście pojawiają się smartfony, które nadal mają szansę na poznanie Androida 10, więc zainteresują się głównie mniej cierpliwe osoby.

Nieoficjalny Android 10 trafia na zdecydowanie młodsze urządzenia

asus zenfone max pro m2

Skoro wspomniałem o liście, to tym razem właśnie w takiej formie chciałbym zaprezentować Was urządzenia, które dostały nieoficjalnego Androida 10:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Oczywiście ostatnie dwa modele są wyjątkiem w ramach planowanych aktualizacji do Androida 10. Na ten system z pewnością mogą liczyć wszystkie Nokie i to we względnie określonych terminach. Asus nie podaje dat, ale należy się spodziewać, że ich lubiany średniak z ogromnym akumulatorem nie zaskoczy negatywnie użytkowników.

Zobacz też: Słuchanie muzyki też ma swoją historię.

Jak zawsze odsyłam Was do poprzednich odcinków, gdzie być może pojawił się już Wasz model:

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x