ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
apple iphone 11 pro caviar zloty ciezki discovery

iPhone 11 Pro od Caviar to prawdziwa cegła – waży 0,5 kg, a cena powala

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Rynek mobilny w głównej mierze oceniamy w kontekście użyteczności i opłacalności na lata. Jednak czasem warto spojrzeć na niego z zupełnie niepraktycznej strony. W tym momencie zaglądamy do oferty firmy Caviar, a tam kolejne nowości. Tym razem jubiler wziął na warsztat iPhone’a 11 Pro i dociążył go złotem o wadze 0,5 kg, tworząc serię, która nawiązuje do układu słonecznego. Oczywiście te wszystkie zabiegi nie sprawiły, że smartfon od Apple stał się tańszy.

Dzisiejsze smartfony są za lekkie? Caviar dociążył iPhone’a 11 Pro złotem o wadze 0,5 kg

Nowa seria wyjątkowych iPhone’ów 11 Pro od Caviar została stworzona razem z dedykowanymi im zegarkami. W ofercie rodziny Discovery znajdziemy kilkanaście różnorakich propozycji, ale zdecydowanie to wersja Solarius jest najciekawsza. Najtańsza propozycja została wyceniona na 70340 dolarów, czyli ponad 275 tysięcy złotych. Najtańsza, bo tyczy się iPhone 11 Pro w wersji z 64 GB. Za iPhone 11 Pro Max z 512 GB przestrzenii na pliki użytkownika zainteresowanym przyjdzie zapłacić 71520 dolarów. Jeśli uważacie, że to przesada, to pamiętajcie o 18-karatowym złocie na 750 elementach, którego w sumie jest 0,5 kg. A, nie można też zapominać o darmowej wysyłce!

Zobacz też: Oto Galaxy Fold po nowemu – Samsung przedstawia kolejną wizję składanego smartfona

Oczywiście to nie pierwsze podejście Caviar do smartfonów Apple. Wcześniejsze modyfikacje serii iPhone 11 Pro sprowadzały się do podniesienia ceny, ale też wyrównania charakterystycznego modułu aparatów. Niemniej dzisiejsza nowość jest zdecydowanie droższa, choć oczywiście ciężko mówić o tanich propozycjach od Caviar, niezależnie od producenta telefonu – patrz: Nokia 3310 z podobizną Putina.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy