Podczas ostatnich targów IFA w Berlinie firma mPTech zaprezentowała smartfon Hammer Explorer. Trochę to trwało, ale smartfon właśnie trafił do przedsprzedaży, w ramach której możemy liczyć na ciekawe dodatki.

Hammer Explorer w przedsprzedaży – co dorzuca producent?

Przedsprzedaż trwa do 5 listopada. Każdy, kto do tego czasu zakupi w dowolnym punkcie sprzedaży smartfon Hammer Explorer oraz przejdzie przez kilka czysto formalnych kroków może liczyć na kartę zakupową o wartości 100 zł oraz gwarancję przedłużoną do 36 miesięcy. Szczególnie przedłużona gwarancja wydaje się warta uwagi. Nie po to przecież kupuje się pancerny smartfon, aby w razie awarii po okresie gwarancji szukać kolejnego. Hammer Explorer w przedsprzedaży kosztuje 1099 zł. Więcej informacji (w tym sposób odebrania prezentu) znajdziecie na stronie akcji promocyjnej.

Czym wyróżnia się Hammer Explorer?

Wiele mówi się o tym, że w Polsce nie produkuje się telefonów, a nawet nie projektuje. W tym wypadku jest nieco inaczej, ponieważ smartfon od strony wizualnej został zaprojektowany w Polsce. Ponadto na bazie urządzenia będzie budowany ekosystem akcesoriów. Na pleckach zamontowano piny komunikacyjne, które w przyszłości mają zostać wykorzystane na potrzeby dedykowanych akcesoriów. Rozwiązanie to przypomina Moto Mods Motoroli, jednak tutaj nie spodziewałbym się aż takiego rozmachu. Poza tym Hammer Explorer może pochwalić się najwyższym certyfikatem IP69 oraz IK08.

Zobacz też: [Recenzja] Hammer Energy 18×9 – nowoczesny młot

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.