Motorola Droid 3 – więcej informacji

Newsy

Motorola-Droid-3

O dziwo, Droid 3 nie miał oficjalnej premiery, prezentacji, na którą to urządzenie, bądź co bądź, zasługuje. Po prostu pewnego dnia wszedł do oferty amerykańskiego operatora, Verizon.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Osoby, które złożyły zamówienie w przedsprzedaży, dostały już swój egzemplarz. Co się okazało? Motorola, niedawno twierdząc, że ‚postarają się rozwiązać kwestię bootloaderów’, najwyraźniej tylko żartowała. Bootloader, tak samo jak w poprzednim flagowym modelu Atrix, jest zablokowany. Teoretycznie może to być spowodowane naciskiem operatora, ale w praktyce czemu ten miałby nalegać na coś takiego? Osoby, które już nabyły Droida 3, mogą teraz tylko czekać na łaskę koreańskiego producenta.

Zaawansowani użytkownicy są zdenerwowani, a nowicjusze mają powody do zadowolenia. Wszak specjalnie dla nich Motorola stworzyła videotutoriale prezentujące i wprowadzające do obsługi najnowszego modelu. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej:

{youtube}cd5cHo4io88{/youtube}

Miło widzieć takie wsparcie ze strony producenta. Wiemy, że Android może być z początku przytłaczający, a tutorial wielu osobom zaoszczędzi dużo czasu. Gdyby nie ten bootloader…

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x