Motorola-Droid-3

O dziwo, Droid 3 nie miał oficjalnej premiery, prezentacji, na którą to urządzenie, bądź co bądź, zasługuje. Po prostu pewnego dnia wszedł do oferty amerykańskiego operatora, Verizon.

Osoby, które złożyły zamówienie w przedsprzedaży, dostały już swój egzemplarz. Co się okazało? Motorola, niedawno twierdząc, że 'postarają się rozwiązać kwestię bootloaderów’, najwyraźniej tylko żartowała. Bootloader, tak samo jak w poprzednim flagowym modelu Atrix, jest zablokowany. Teoretycznie może to być spowodowane naciskiem operatora, ale w praktyce czemu ten miałby nalegać na coś takiego? Osoby, które już nabyły Droida 3, mogą teraz tylko czekać na łaskę koreańskiego producenta.

Zaawansowani użytkownicy są zdenerwowani, a nowicjusze mają powody do zadowolenia. Wszak specjalnie dla nich Motorola stworzyła videotutoriale prezentujące i wprowadzające do obsługi najnowszego modelu. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=cd5cHo4io88

Miło widzieć takie wsparcie ze strony producenta. Wiemy, że Android może być z początku przytłaczający, a tutorial wielu osobom zaoszczędzi dużo czasu. Gdyby nie ten bootloader…

źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński