Asystent Google inteligentny dom nowe funkcje

Asystent Google z nową funkcją – firma przeprowadza testy

Newsy

Asystent Google jest już dostępny w naszym kraju od początku roku. Co prawda polska wersja nie jest tak zaawansowana, jak np. amerykańska, jednak dzięki regularnym usprawnieniom staje się coraz lepsza. A skoro już przy usprawnieniach jesteśmy, to należy wspomnieć, że gigant z Mountain View testuje nową, drobną funkcję, która ma na celu ułatwienie życia osobom korzystającym z Asystenta Google.

Asystent Google z nową funkcją

Asystent Google edycja

Podczas rozmowy z Asystentem Google zdarza się, że ten nie zrozumie bardziej skomplikowanego słowa, czy też po prostu niedosłyszy. Kiedy tak się dzieje, to nie pozostaje nam nic innego, jak powtórzenie pytania na nowo. Nie da się ukryć, że nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, więc Google wpadło na pomysł, jak temu zaradzić. Otóż na wybranych urządzeniach firma testuje już funkcję edytowania słów, co do których Asystent Google nie jest pewien, czy dobrze zrozumiał.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Jeśli zainstalowałeś betę Androida 10 na Galaxy S10, to jak najszybciej pobierz najnowszą aktualizację

Jeśli dojdzie do sytuacji opisanej powyżej, to użytkownicy otrzymają możliwość edycji słowa, co do którego Asystent Google ma wątpliwości. Tak jak już wspomniałem, nie jest to wielka nowość, jednak z pewnością ułatwi ona życie osobom, które z produktu Google korzystają. Funkcja jest aktualnie dostępna tylko u niektórych właścicieli smartfonów z Androidem, co oznacza, że firma przeprowadza testy. Nie wiadomo, kiedy możliwość edytowania słów w Asystencie Google trafi do wszystkich.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x