google pixel 4 xl wyglad aparat wyswietlacz

Oto ciekawy Easter Egg ze smartfona Pixel 4. By go wywołać potrzeba… pudełka

Michał Derej Michał Derej Newsy

Google to firma, która znana jest ze swojego zamiłowania do Easter Eggów, czyli ukrytych ciekawostek, których odnalezienie wywołuje uśmiech na twarzy użytkownika. Takich smaczków nie mogło oczywiście zabraknąć w najnowszym smartfonie giganta z Mountain View: Pixelu 4. W tym artykule pokażę wam ciekawy Easter Egg, który wywołać można przy pomocy aplikacji Google Lens i… pudełka od urządzenia.

Easter Egg w smartfonie Pixel 4. Jak go wywołać?

Wspomniany już wyżej Easter Egg odkryty został przed redaktorów portalu Android Police. Okazuje się, że włączenie aplikacji Google Lens (która skanuje różne rzeczy i wyświetla o nich informacje) i nakierowanie aparatu na pudełko od smartfona wywołuje bardzo ciekawą animację, którą możecie zobaczyć na powyższym filmie. Na samym końcu przekierowuje ona do profilu na Instagramie, który poświęcony jest Pixelowi 4. Tam użytkownicy mogą oglądać najciekawsze i najładniejsze zdjęcia, które wykonane zostały przy pomocy smartfona.

Zobacz także: Jak w prosty sposób sprawdzić jakość powietrza w okolicy? Zadbaj o swoje zdrowie!

Nawet jeśli nie posiadacie Pixela 4, to warto obejrzeć wstawiony wyżej film, ponieważ moim zdaniem Easter Egg prezentuje się dość spektakularnie. Jakie jest wasze zdanie na jego temat? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy