ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pękająca Xperia Arc?

Autor: Filip Brodecki Kategoria: Newsy
xperiarc-crack

Jak dotąd nikt nie miał większych probemów z Xperią Arc. Oprócz kilku bugów, które zostały szybko naprawione z aktualizacją, telefon sprawował się bardzo dobrze. Do czasu.

Gdy na którymś z zagranicznych for internetowych jeden z użytkowników zauważył wadę obudowy, inni sprawdzili swoje egzemplarze i w większości wypadków znaleźli to samo. Chodzi o małe pęknięcie idące od dość dużych rozmiarów czujnika światła aż do samej góry obudowy. Niektórzy twierdzą, że jest ono cieńsze od włosa, a inni, że jest dość zauważalne. 

Strona Xperiablog.net postanowiła przeprowadzić ankietę wśród użytkowników posiadających high-endowy model Sony Ericssona i po wynikach widać, że problem występuje aż u 45% pytanych osób. Co ciekawsze, w znacznej większości wypadków pęknięcia pojawiają się na obudowach w kolorze Midnight Blue. Jedynie 18 z 602 użytkowników zauważyło ten defekt na Xperiach koloru srebrnego. 

Na szczęście Sony Ericsson zapewnił, ze wszystkie autoryzowane serwisy będą zmuszone przyjąć telefon i naprawić usterkę w ramach gwarancji.

źródło: XperiaBlog 

Sprawdź najnowsze wpisy