xperiaduopress

W świecie Androida Sony Ericsson nigdy nie kojarzył się z high-endowymi produktami. Wypełniał on lukę na rynku smartfonów takimi urządzeniami jak Xperia PLAY czy Xperia Arc, kolejno przeznaczonymi do grania i robienia zdjęć.

Wygląda jednak na to, że japońsko-szwedzka korporacja postanowiła zmienić swoje podejście i w końcu wypuścić urządzenie o bardzo mocnych bebechach. Serwis PhoneArena dotarł do oficjalnego zdjęcia reklamowego nowego modelu. Mówi się, że Xperia Duo, bo tak nazywać ma się smartfon, będzie posiadała 4.5″ wyświetlacz o rozdzielczości qHD, 12-megapikselowy aparat, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.4 GHz oraz 1,5 GB pamięci RAM. A to wszystko ma być zasilane przez baterię o pojemności 2500 mAh. Dodatkowo na zdjęciu można zauważyć, że obudowa przypominająca Xperię Arc kryje także kamerę do wideorozmów oraz dedykowany przycisk do robienia zdjęć. Prawda, że imponujące?

Należy jednak pamiętać, że powyższe specyfikacje to jedynie plotki, które mogą się potwierdzić lub nie już we wrześniu, bo na wtedy planowane jest wprowadzenie Xperii Duo na rynek. 

Pod tym adresem można zobaczyć oryginalne zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. 

źródło: PhoneArena 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Brodecki