google pixel 4 xl wyglad aparat wyswietlacz

Wszystkie dzwonki i dźwięki, które ma w sobie Pixel 4

Newsy

Jeszcze kilka, a może kilkanaście lat temu dzielenie się dzwonkami, a nawet kupowanie ich z różnorakich stron lub gazetek było czymś naturalnym. Dzisiaj dostęp do różnorakich darmowych dźwięków, jak i sama możliwość prostego transferu plików na urządzenia mobilne sprawia, że cały proces ustawiania dźwięku połączeń lub powiadomień schodzi na daleki plan. Na tak daleki, że w moim przypadku wiąże się z tym, że praktycznie cały czas mam wyciszony telefon. Jednak na pewno wiele osób wciąż szuka idealnego dla siebie dzwonka, więc może któryś z Pixela 4 nim się stanie? Google postanowiło stworzyć w tym celu specjalną aplikację.

Szukasz nowego dzwonka? Może jeden z dźwięków z Pixela 4 Cię zainteresował?

google pixel 4 dzwonki dzwieki sounds aplikacja

Wspomnianą aplikacja jest darmowa, aczkolwiek dostępna wyłacznie na Pixelach. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją pobrać z APK Mirror. Problem może się jedynie pojawić przy próbie instalacji, gdyż nie wszystkie smartfony poprawnie współpracują z tym programem. Jednak ponad 250 dzwonków i dźwięków możecie pobrać ręcznie z następujących linków:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zależnie od systemu, który macie na swoim urządzeniu mobilnym, wystarczy rozpakować paczkę (możecie wykorzystać aplikację RAR) i z poziomu ustawień lub przeglądarki plików wybrać interesujący dźwięk, aby informował nas o budziku, powiadomieniu lub po prostu przychodzącym połączeniu.

Zobacz też: Selena Gomez może pochwalić się teledyskami w pełni nagranymi iPhonem 11 Pro.

Jeśli znacie ciekawsze źródła tego typu dźwięków, to podzielcie się nimi w komentarzach, aby zainteresowani mogli od razu sprawdzić inne miejsca w poszukiwaniu idealnego dla siebie dzwonka.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x