motorola moto x+1 121212

 

Motorola po ogłoszeniu przejęcia firmy przez Lenovo ponownie ucichła w tłumie plotek dotyczących innych producentów. Niemniej jednak poznaliśmy już Moto E oraz odświeżoną wersję Moto G, ale i tak czekamy na kolejny flagowy model firmy, następcę Moto X, który mógłby na nowo obudzić fanów amerykańskiego producenta.

 

Na temat Moto X+1 zdarzyło nam się już pisać i tym razem ten model powraca do Internetu w ramach kolejnych ujawnionych informacji oraz zdjęć. Do Sieci przedostały się dane dotyczące wyświetlacza, który ma posiadać 5,2-calową przekątną i zarazem prezentować obraz w rozdzielczości 1920×1080. W czasach kiedy producenci prześcigają się w jak największej ilości pikseli, następca Moto X najprawdopodobniej będzie pierwszym smartfonem firmy z właśnie tego typu rozdzielczością. Dodatkowo widoczny poniżej zrzut ekranu sugeruje, że sercem Moto X+1 będzie Snapdragon 800:

 

motorola moto x+1 gfx bench

 

Patrząc na obecne flagowe modele konkurencji może się wydawać, że Motorola nie odrobiła zaległej pracy domowej, ale wszystko może zostać naprawione jednym czynnikiem – ceną. Jednak amerykańska firma niekoniecznie podczas premiery Moto E jasno dała do zrozumienia, że dla niej liczą się przede wszystkim tanie modele, dzięki którym będą mogli sprzedawać znacznie więcej urządzeń.

 

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.