HTC One E8 (Ace) pojawia się na stronie internetowej chińskiego oddziału

Łukasz Pająk Newsy 30-05-2014

htc one e8 ace 1

 

Dopiero, co przedstawiłem Wam informację na temat zawieszonego projektu One Prime, ale w zamian HTC postanowiło wprowadzić na chińskim rynku zupełnie inną odmianę tego modelu, którą mieliśmy okazję poznać już w ogromnej ilości plotek i wycieków danych.

 

Wiele mówiło się po premierze One (M8), że Tajwańska firma chce stworzyć stosunkowo ryzykowną wersję swojego flagowego modelu, która w stosunku do oryginału miałaby się różnić przede wszystkim charakterystyczną obudową. Wszystko sprowadza się do wykorzystanego materiału i tak oto metal miał zastąpić plastik. Niedawno ten model ujawnił się nam jako Ace i wszystko wskazywało na to, że HTC jest na dobrej drodze do spełnienia tej plotki. Dzisiaj na chińskiej stronie internetowej oddziału firmy wszystko się spełniło. Poznajcie oto One E8, który na europejskim rynku powinien pojawić się właśnie pod nazwą Ace. Jak najlepiej określić ten model? Kilkoma opisami: wyświetlacz z One (M7), aparat z One Mini 2, wnętrzności z One (M8). Co prawda nie jest to w 100% pewne, ale obudowa najprawdopodobniej faktycznie została wykonana z tworzyw sztucznych. Ciekawostka? W takim oto opakowaniu sprzedawany ma być nowy smartfon Tajwańczyków:

 

htc one e8 ace opakowanie pudelko

 

Niestety, ale HTC nie poinformowało jeszcze zainteresowanych o ewentualnej premierze One E8 poza granicami Azji toteż musimy się wstrzymać ze wszelkimi realnymi ocenami tej słuchawki. Może to być kolejny smartfon zarezerwowany dla Chińczyków.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x