Premiera HTC One (M8) Prime przesunięta w czasie

Newsy

htc one m8 prime 1

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Prezentacje flagowych modeli od tego roku oznaczają dla nas tylko to, że niedługo po nich (około sześć miesięcy) możemy spodziewać się ulepszonej wersji tego samego smartfonu. Tak oficjalnie zapowiedziało Sony, nieoficjalnie poznaliśmy tego typu urządzenia od Samsunga oraz HTC.

 

Tajwański producent ulepszając model One poprzez dodanie dopisku Prime i zmianom w specyfikacji zachęcił poprzez plotki wielu fanów marki do wstrzymania się z zakupami oczekując właśnie pojawienia się jeszcze lepszego urządzenia, gdyż M8 w stosunku do M7 nie przyniosło wielu interesujących zmian. Jednak Evan Blass, który jako pierwszy poinformował nas o istnieniu tego modelu, teraz zapowiedział, że HTC ma problemy z One Prime i tym samym jego premiera została przesunięta. Tym samym rozwój całego projektu został zawieszony na czas nieokreślony. Niestety, ale nie znamy szczegółów tej decyzji i być może jest to jedynie plotka wypuszczona przez samego producenta mająca na celu inne ukształtowanie wizerunku firmy.

 

Mimo wszystko na razie poznaliśmy wiele plotek dotyczących Galaxy S5 Prime (Galaxy KQ) oraz One Prime. Zaostrzenie rygoru w Sony spowodowało, że na temat Xperii Z3 jeszcze nic nie mogliśmy usłyszeć, a LG dopiero co przedstawiło swój flagowy model. To wszystko zebrane w całość sprawia, że obecnie nie mamy żadnej pewności co do terminu ważności flagowych modeli. Jedno jest pewne – nie będzie to pełny rok.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x