htc one m8 prime 1

 

Prezentacje flagowych modeli od tego roku oznaczają dla nas tylko to, że niedługo po nich (około sześć miesięcy) możemy spodziewać się ulepszonej wersji tego samego smartfonu. Tak oficjalnie zapowiedziało Sony, nieoficjalnie poznaliśmy tego typu urządzenia od Samsunga oraz HTC.

 

Tajwański producent ulepszając model One poprzez dodanie dopisku Prime i zmianom w specyfikacji zachęcił poprzez plotki wielu fanów marki do wstrzymania się z zakupami oczekując właśnie pojawienia się jeszcze lepszego urządzenia, gdyż M8 w stosunku do M7 nie przyniosło wielu interesujących zmian. Jednak Evan Blass, który jako pierwszy poinformował nas o istnieniu tego modelu, teraz zapowiedział, że HTC ma problemy z One Prime i tym samym jego premiera została przesunięta. Tym samym rozwój całego projektu został zawieszony na czas nieokreślony. Niestety, ale nie znamy szczegółów tej decyzji i być może jest to jedynie plotka wypuszczona przez samego producenta mająca na celu inne ukształtowanie wizerunku firmy.

 

Mimo wszystko na razie poznaliśmy wiele plotek dotyczących Galaxy S5 Prime (Galaxy KQ) oraz One Prime. Zaostrzenie rygoru w Sony spowodowało, że na temat Xperii Z3 jeszcze nic nie mogliśmy usłyszeć, a LG dopiero co przedstawiło swój flagowy model. To wszystko zebrane w całość sprawia, że obecnie nie mamy żadnej pewności co do terminu ważności flagowych modeli. Jedno jest pewne – nie będzie to pełny rok.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.