Nexus-Prime110627140704

Na temat nowego Nexusa trochę plotek już było, ale najwidoczniej tym razem okazały się całkiem prawdziwe, bowiem produkcję tego smartfonu potwierdził rumuński oddział Samsunga na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter.

SamsungRomaniaTweet1-550x194 
Pierwsza wiadomość potwierdza ostatnie plotki o Nexusie Prime, który ma posiadać ekran Super Amoled HD w rozdzielczości 720p (oferujący jeszcze lepszą jakość obrazu) oraz Androida Ice Cream Sandwicha.

SamsungRomaniaTweet2ConfirmProduction-550x180

Druga informacja dotyczy już samej daty produkcji smartfonu, która ma rozpocząć się pod koniec tego roku, czyli w okresie premiery najnowszej wersji zielonego robota. Poza tym rumuński Samsung potwierdził, że wszystkie wcześniejsze informacje na temat nowego Nexusa, które wyciekły do internetu, są prawdziwe.

Nie wiadomo czy działanie pracowników Samsunga było celowe, jednak w tym momencie wpisy na Twitterze nie są już dostępne. Pozostaje czekać na szczegółowe informacje dotyczące Androida 4.0 i oficjalną zapowiedź nowego smartfonu Google, który na pewno wzbudzi wiele emocji.

Aktualizacja: Samsung oficjalnie przyznał na Twitterze, iż zamieszczone informacje o nowym Nexusie były nieprawdziwe i bazowały na dotychczasowych plotkach.

Źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dan Sierakowski