Nexus Prime (przypadkowo) potwierdzony przez Samsunga

Newsy

Nexus-Prime110627140704

Na temat nowego Nexusa trochę plotek już było, ale najwidoczniej tym razem okazały się całkiem prawdziwe, bowiem produkcję tego smartfonu potwierdził rumuński oddział Samsunga na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

SamsungRomaniaTweet1-550x194 
Pierwsza wiadomość potwierdza ostatnie plotki o Nexusie Prime, który ma posiadać ekran Super Amoled HD w rozdzielczości 720p (oferujący jeszcze lepszą jakość obrazu) oraz Androida Ice Cream Sandwicha.

SamsungRomaniaTweet2ConfirmProduction-550x180

Druga informacja dotyczy już samej daty produkcji smartfonu, która ma rozpocząć się pod koniec tego roku, czyli w okresie premiery najnowszej wersji zielonego robota. Poza tym rumuński Samsung potwierdził, że wszystkie wcześniejsze informacje na temat nowego Nexusa, które wyciekły do internetu, są prawdziwe.

Nie wiadomo czy działanie pracowników Samsunga było celowe, jednak w tym momencie wpisy na Twitterze nie są już dostępne. Pozostaje czekać na szczegółowe informacje dotyczące Androida 4.0 i oficjalną zapowiedź nowego smartfonu Google, który na pewno wzbudzi wiele emocji.

Aktualizacja: Samsung oficjalnie przyznał na Twitterze, iż zamieszczone informacje o nowym Nexusie były nieprawdziwe i bazowały na dotychczasowych plotkach.

Źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x