Premiera najnowszych iPhone’ów odbyła się już ponad miesiąc temu. Smartfony zostały na ogół przyjęte bardzo ciepło, a ja nawet określiłem iPhone’a 11 mianem najbardziej opłacalnego smartfona Apple od lat. Wiemy też, że rodzina iPhone 11 charakteryzuje się świetnej jakości aparatem. Doskonale potwierdzają to teledyski Seleny Gomez, które w całości zostały nagrane iPhonem 11 Pro.

Teledyski Seleny Gomez nagrane iPhonem 11 Pro

O Selenie Gomez słyszał chyba każdy. Z tego też powodu Apple wybrało ją do współpracy, której celem jest wypromowanie najnowszych iPhone’ów. Dwa teledyski popularnej gwiazdy zostały bowiem w całości nakręcone iPhonem 11 Pro. Ten, który widzicie powyżej, oraz ten zamieszczony niżej.

O ile Lose You To Love Me nie jest przesadnym wyczynem, bo w teledysku nie uświadczymy żadnych trudnych warunków oświetleniowych, tak Look At Her Now robi wrażenie. Wideo jest pełne różnych kolorów, a warunki oświetleniowe zmieniają się przez cały czas. Oczywiście wiadomo, że nie jest to jakość, którą zapewniają profesjonalne kamery, jednak jak na smartfon, to efekt końcowy zapiera dech w piersiach.

Zobacz także: Twitter zdecydował się na odważny ruch – koniec reklam politycznych w serwisie

Co ważne, Apple przyznało, że podczas nagrywania wykorzystano dodatkowe oprogramowanie i profesjonalny sprzęt, jednak ta druga kwestia raczej odnosi się do dodatków typu statyw. Oba teledyski zostały zmontowane na komputerze Mac. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o jakości przedstawionych teledysków!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.