Nowe smartfony od LG zaprezentowane

Newsy

optimus_net

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do Sieci trafiły w ostatnim czasie filmy przedstawiające w akcji dwa nowe smartfony od LG.

Pierwszy z nich to wspominany przez nas wcześniej Optimus Pro. Jest on kierowany na średnią półkę, dla osób szukających urządzenia o profilu biznesowym za rozsądną cenę. Spośród dostępnych na rynku urządzeń wyróżnia go klawiatura QWERTY umieszczona pod ekranem QVGA o przekątnej 2.8″.

Warto wspomnieć, że wyposażony jest w procesor o częstotliwości 800 MHz, 512 MB RAM, baterię 1500 mAh, aparat 3 Mpx i działa pod kontrolą Androida 2.3.3 Gingerbread.

 

{youtube}Pu2hnOzSLrw{/youtube}

 

Drugi to LG Optimus Net, który ma być zastępcą Optimus One w kategorii budżetowych smartfonów. Od Optimus Pro różni go brak klawiatury QWERTY na korzyść większego ekranu o przekątnej 3.2″ i rozdzielczości 320×480. Optimus Net ma ten sam procesor 800 MHz, 512 MB RAM, baterię 1500 mAh, aparat 3 Mpx i Androida 2.3.3.

 

{youtube}1rYkNH8IACg{/youtube}

 

Oba urządzenia powinny wkrótce pojawić się w sprzedaży, LG Optimus Pro jest już dostępny do nabycia we Włoszech.

Co sądzicie o nowościach od LG? Skusilibyście się na któryś z zaprezentowanych smartfonów?

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x