Galaxy Fold to najnowszy i jedyny składny smartfon w portfolio Samsunga. Jego „pierwsza” premiera odbyła się już w lutym, jednak szybko okazało się, że urządzenie ma wiele wad. W związku z tym Samsung zdecydował się wycofać je ze sprzedaży. Galaxy Fold wrócił na sklepowe półki we wrześniu i od tego czasu radzi sobie bardzo dobrze. Teraz urządzenie dostało pierwszą dużą aktualizację, która w dodatku wprowadza wiele funkcji z Galaxy Note10.

Galaxy Fold z aktualizacją wprowadzającą dużo funkcji z Galaxy Note10

Samsung Galaxy Fold

Galaxy Fold otrzymał pierwszą, dużą aktualizację. Dużą, bo waży dokładnie 672,9 MB. W jej ramach użytkownicy wspomnianego składaka dostali szereg nowych, ciekawych funkcji i październikowe poprawki zabezpieczeń. Mowa tu m.in. o trybie nocnym do zdjęć typu selfie oraz Live Focus i AR Doodle. Co ciekawe, Samsung zdecydował się także dodać stabilizację obrazu w trybie hyperlapse. Na koniec warto wspomnieć jeszcze o nowym, zaawansowanym edytorze wideo, który pozwala na modyfikowanie nagranych filmów.

Zobacz także: Aplikacje bankowe zaczynają wykluczać użytkowników Galaxy S10 z powodu naruszeń bezpieczeństwa

Uaktualnienie zostało oznaczone numerem F900FXXU1ASJ4 i jak to zwykle bywa w przypadku tego typu aktualizacji, jest rozprowadzone falami. Oznacza to, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Na chwilę obecną dostępność aktualizacji zgłaszają mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Francji. Nie wiadomo, kiedy uaktualnienie dotrze do Polski, jednak raczej już długo nie poczekamy.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.