Zła wiadomość dla posiadaczy Era G1, T-Mobile G1 oraz HTC Magic z Vodafone i T-Mobile. Najnowszy interface HTC Sense (który zadebiutował w HTC Hero) nie będzie oficjalnie dostępny dla użytkowników telefonu z napisem „with Google” na obudowie. Ogólnie rzecz biorąc nie będzie dostarczony w update do modeli sprzedawanych pod inną marką niż HTC.
Oprócz tego, że bez kombinowania posiadacze Era G1 nie otrzymają HTC Sense nie możemy być pewni  niczego. HTC Magic sprzedawany w polskim Orange spełnia wszystkie warunki aby korzystać z nowego interface, jednak wszystko zależy teraz od polityki HTC. Diamond2 oraz Touch Pro2 są obecnie w podobnej sytuacji jak Magik.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Wcześniej zaznaczyliśmy, że bez kombinowania na Era G1 nie zobaczymy HTC Sense. Będzie on dostępny w stabilnej wersji tylko dla bardziej zaawansowanych użytkowników – ponieważ do wgrania go będzie wymagany złamany system co wiąże się z dosyć skomplikowanymi operacjami oraz utratą gwarancji. O tej metodzie dowiesz się na Forum Android.

Wiadomo już, że HTC Hero będzie dostępny w T-Mobile oraz Orange UK. Do tej pory ujawniono taryfy dla nowych klientów podpisujących umowę na dwa lata. Hero będzie dostępny już w abonamencie za 39.15 funtów w Orange oraz za 40 funtów w T-Mobile pod nazwą T-Mobile G1Touch. Na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze poczekać do połowy lipca kiedy to rozpocznie się sprzedaż w Angli.

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.