ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s10

Samsung wstrzymuje testy Androida 10 i One UI 2 dla Galaxy S10 – tym razem dla Polski

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Kilka dni temu Samsung postanowił w kolejnych krajach udostępnić informację o tym, że Android 10 i One UI 2 zostanie w testowej wersji wydany dla serii Galaxy S10. W tym pojawił się również odpowiedni baner dla Polski. Niestety, ale Koreańczycy najprawdopodobniej ponownie się pospieszyli z udostępnianiem tej wiadomości, gdyż dzisiaj ślad po niej zaginął. Jednak doskonale wiecie, że w Internecie takie pojęcie jest niedopuszczalne, a okazuje się, iż niektórym ponownie udało się załapać na dostęp, zanim ten został anulowany.

Czekasz na One UI 2 z Androidem 10 dla swojego Galaxy S10? Samsung prosi o cierpliwość

samsung galaxy s10

Obok Polski też Wielka Brytania miała otrzymać dostęp do testów Androida 10 z One UI 2 dla serii Galaxy S10. Osobom, którym udało się pobrać specjalną wersję oprogramowania, pośrednio zaleca się powrót do stabilnej odsłony Android Pie, gdyż w świat poszła wersja Androida 10, która wymaga jeszcze wewnętrznych testów i weryfikacji. Tym samym Samsung przeprasza za zamieszanie i wstrzymuje wydanie całego programu. Podobnie jak w Polsce, tak też w Indiach zniknął plakat w aplikacji Samsung Members, który promował testy. Naturalnie powodu takiego stanu rzeczy nie znamy, aczkolwiek ciężko dopatrywać się problemów w samym systemie, gdy ten już trafił do innych krajów – między innymi Korei Południowej, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Być może ma to związek z lokalizacją systemu, choć ta nie powinna mieć aż tak kluczowego znaczenia.

Zobacz też: Data premiery Motoroli RAZR ujawniona!

Samsung niestety nie podał konkretnego terminu, kiedy spodziewać się wznowienia programu. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to 24 październik, czyli termin przeznazczony również dla uruchomienia testów Androida 10 z One UI 2 dla serii Galaxy Note10.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy