Od dawna wiadomo, że Apple pracuje nad rewolucyjnym produktem, a mianowicie okularami AR. Jak dotąd żadnej firmie nie udało się jeszcze stworzyć urządzenia tego typu, które zainteresowałoby przeciętnego odbiorcę. Apple liczy, że uda mu się to zmienić. Znany analityk przedstawił teraz przewidywany okres, w którym okulary AR od giganta z Cupertino mogą ujrzeć światło dzienne.

Okulary AR od Apple – kiedy się pojawią?

one more thing apple

Okulary z rozszerzoną rzeczywistością od Apple wciąż są owiane tajemnicą. Oficjalnie nie wiemy o nich zupełnie nic, jednak od czego są przecieki? Okulary AR od Apple na ich bazie opisał wcześniej Mariusz, do którego tekstu odsyłam. Dziś popularny analityk związany ze sprzętem Apple zdradził, kiedy możemy się spodziewać premiery tytułowego sprzętu.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

„Popularnym analitykiem” jest oczywiście wielokrotnie przeplatający się w naszych newsach Ming-Chi Kuo. Przewiduje on, że okulary AR od Apple zostaną oficjalnie zaprezentowane w pierwszej połowie 2020 roku, być może razem m.in. z iPhonem SE 2. Dokładnej daty niestety nie poznaliśmy, jednak lepsze to, niż nic. Warto wspomnieć, że z opisywanego sprzętu najprawdopodobniej skorzystają tylko posiadacze iPhone’ów, bo według plotek ma on wymagać stałego połączenia ze smartfonem z logiem nadgryzionego jabłka. Czekacie, czy raczej wirtualna rzeczywistość to nie wasza bajka? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.