htc_logo_480x302
Na oficjalnym facebookowym profilu HTC pojawiła się kolejna informacja dotycząca polityki firmy w zakresie bootoladerów. W notatce czytamy, że proces zmiany oprogramowania jest bardziej skomplikowany, niż może się to wydawać, tym bardziej, że firma chce to zrobić jak najlepiej.

While we wish we could flip a simple switch and unlock all bootloaders across our device portfolio, this is actually a complex challenge that requires a new software build and extensive testing to deliver the best possible customer experience.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jak podaje HTC, aktualizacja oprogramowania umożliwiająca odblokowanie bootloadera pojawi się już w sierpniu na telefony Sensation, Sensation 4G oraz EVO 3D. Jest również wzmianka o tym, że we wrześniu można spodziewać się aktualizacji oprogramowania na inne urządzenia HTC z wyżej wymienioną dogodnością. Czekamy z niecierpliwością.

źródło: androinica.com
Mateusz Jabłoński