Steam bije rekordy

Poznaliśmy daty najbliższych wyprzedaży na Steam

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Sezon świąteczny jest coraz bliżej. Niezależnie od wyznawanej bądź nie religii jest to także jeden z ulubionych okresów graczy. Wynika to z licznych wyprzedaży, dzięki którym można kupić wiele świetnych tytułów za naprawdę atrakcyjne ceny. Oczywiście zwykle dotyczy to głównie już kilkuletnich klasyków. Jednak to także świetna okazja do nadrobienia gier, na które nie zdecydowaliśmy się za pełną kwotę w dzień ich premiery.

Harmonogram promocji na Steam

Harmonogram promocji na Steam

Największą popularnością cieszą się natomiast przeceny ze Steam. Dobrą informacją jest więc to, że właśnie wyciekł harmonogram promocji w tym sklepie. Obejmuje on Wyprzedaż na Halloween, Wyprzedaż Jesienną oraz Zimową. Dzięki niemu poznaliśmy zarówno kiedy się one zaczynają, jak i kiedy się kończą. Zakładając, że informacje są poprawne, promocja z okazji Halloween nadejdzie pierwsza. Rozpoczyna się w poniedziałek, 28 października i będzie trwałą przez pięć dni do piątku 1 listopada. Wkrótce potem rozpoczyna się Wyprzedaż Jesienna. Rozpoczyna się 26 listopada i trwa pełne siedem dni aż do 3 grudnia. Na samym końcu mamy do czynienia z najważniejszą, Wyprzedażą Zimową. Będzie ona trwała aż dwa tygodnie od 19 grudnia, do 2 stycznia.

Zobacz też:  Sygnalista – aplikacja, która zaktywizuje Polaków?

Prawdopodobnie zobaczymy też inne wydarzenia, w tym coroczne Steam Awards. Warto też podkreślić, że to wszystko jest związane z zaledwie jednym sklepem. Naprawdę trudno mi zrozumieć jakim cudem w obliczu tak licznych promocji piractwo komputerowe wciąż funkcjonuje. W końcu problemem nie są już ceny gier, a brak czasu żeby zagrać we wszystko co nas interesuje. Chociaż dzięki aplikacji Steam Link na Androida i ten problem można częściowo rozwiązać.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy