ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Sasmung Galaxy Note10 Plus

Beta Androida 10 z One UI 2 dla Galaxy Note10 – oto, kiedy się jej spodziewać

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Kilka dni temu beta Androida 10 wraz z One UI 2.0 została oficjalnie ogłoszona w Polsce dla smartfonów z rodziny Galaxy S10. Następna w kolejce była seria Galaxy Note10, a aktualizacja teoretycznie miała się pojawić już dzisiaj na wybranych rynkach. Tak się jednak nie stanie, jednak głowa do góry – uaktualnienie trafi do posiadaczy najnowszych Notatników bardzo szybko.

Beta Androida 10 z One UI 2.0 dla Galaxy Note10 – kiedy?

Samsung Galaxy Note10 Plus

Niestety, ale jeśli z zapartym tchem wyczekiwaliście dzisiejszej aktualizacji do Androida 10 z One UI 2.0 dla Galaxy Note10, to możecie przestać. Niemiecki oddział Samsunga poinformował bowiem, że uaktualnienie zadebiutuje później. Dobra wiadomość jest taka, że wciąż stosunkowo szybko, bo już 24 października, za trzy dni.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Nie wiadomo, dlaczego Samsung zdecydował się na lekkie opóźnienie. Możemy się jedynie domyślać, że firma w aktualizacji chce od razu zamieścić usprawnienie czytnika linii papilarnych, który aktualnie rozpoznaje wszystkie palce jako poprawne – przy pomocy taniej folii ochronnej. Opisywane uaktualnienie przyniesie wiele ciekawych zmian i nowości (m.in. nowe gesty, płynniejsze animacje, usprawnienia prywatności), więc zdecydowanie warto poczekać i dać gigantowi dodatkowy czas, na dopracowanie wydania. Beta testy będą prowadzone w kilku krajach, w tym w Polsce.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy