HTC_Inspire_4G_apps

Zazwyczaj pilnie strzeżone sekrety i projekty wychodzą na jaw przez zupełny przypadek i nieuwagę. Nie inaczej jest w tym wypadku, gdyż prawdopodobnie właśnie w taki sposób HTC dało nam potężną wskazówkę dotyczącą dwóch kolejnych modeli swoich słuchawek. 

Na znanej użytkownikom tajwańskich smartfonów stronie htcsense.com została zaktualizowana lista telefonów, spośród których możemy wybrać posiadany przez nas model. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż znalazły się tam dwa urządzenia, o których do tej pory nie słyszeliśmy. 
Pierwszy z nich to EVO 4G+, co jest dosyć interesujące, gdyż na świecie właśnie debiutuje EVO 3D, uznawany za następcę pierwszego smartfonu z tej serii. Pojawiają się głosy, że telefon ten będzie przeznaczony tylko na rynek azjatycki i jest oparty na tych samych podzespołach, co „trójwymiarowy kolega”, jednakże został pozbawiony panelu 3D. 

Drugą nowością jest Inspire HD, czyli prawdopodobny następca Inspire 4G dostępnego tylko w sieci AT&T. Pierwszy model jest wyposażony w 4,3-calowy wyświetlacz i 1GHz procesor Snapdragon. Został wprowadzony do oferty operatora równolegle z Infuse i Atrix, jednak z tej trójki był wydajnościowo najsłabszy. Symbol w nazwie może sugerować, że tym razem Inspire pojawi się z wyświetlaczem HD, jednakże wtedy również jego podzespoły powinny być odpowiednio podrasowane, gdyż konfiguracja oryginału mocno już odstaje od dzisiejszych standardów.

Najsmutniejszą informacją tego newsa jest fakt, iż prawdopodobnie oba smartfony nie zawitają do Europy.

screen_copy
 źródło: androidcommunity.com, htcsense.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski