Każdy chciałby jak najszybciej poznać nowości i być na bieżąco ze wszelkimi zmianami, gdy jest się tylko fanem nowych technologii. Wtedy nawet z pozoru tak niewinna aktualizacja jak Android 10 okazuje się bardzo istotna do sprawdzenia. Kilku producentów już pozwoliło zweryfikować użytkownikom ich modeli, czym jest pierwszy mobilny system Google bez deseru w nazwie. Samsung niedługo dołączy do tego grona w ramach aktualizacji Galaxy S10 z One UI 2 w Polsce. Firma oficjalnie ogłosiła, że lada moment poznamy nowe oprogramowanie, więc miejcie się na baczności.

One UI 2 Beta i Android 10 dla Galaxy S10 – Samsung nie zapomina o Polsce

samsung galaxy s10 one ui 2 beta android 10 aktualizacja w polsce

Naturalnie Polska nie jest pierwszym krajem, który otrzymał tę możliwość, gdyż od poniedziałku dostęp otrzymali mieszkańcy Niemiec, Chin, Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej. W drugim rzucie przewidziani są między innymi użytkownicy serii Galaxy S10 w Indiach, Francji, Wielkiej Brytani oraz właśnie Polacy. Naturalnie zmiany w One UI 2.0 mogliście już poznać. Warto pamiętać, że to testowe wydanie oprogramowania, więc mogą pojawić się pewne błędy, choć o nich głośno się nie mówi. Oczywiście, zgodnie z ogłoszeniem Samsunga, udział mogą wziąć posiadacze Galaxy S10, Galaxy S10e i Galaxy S10+, którzy kupili swoje modele na wolnym rynku, a nie od operatora.

Zobacz też: Co ujrzeliśmy na konferencji Made by Google 2019?

Jeśli wierzyć informacjom z Indii, to Samsung wyda powyższą aktualizację już w najbliższy poniedziałek, czyli tydzień po pierwszym rzucie. Jeśli jesteście zainteresowani testami tego oprogramowania, to pamiętajcie, aby się zapisać do programu w aplikacji Samsung Members właśnie 21 października, gdy tylko pojawi się odpowiednie ogłoszenie. Bez tego kroku nie otrzymacie One UI 2.0, bazującego na Androidzie 10.

Źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.