Snapdragona 865 jeszcze nie ma. Wiemy jednak już jaki smartfon dostanie go jako pierwszy. Chiński producent luksusowych smartfonów 8848 miał dziś imprezę w Pekinie. Podczas niej omówił swoje plany na przyszłość. Firma, która w tym roku obchodziła 5-lecie istnienia, ogłosiła również swój pierwszy smartfon 5G, 8848 Titanium M6.

8848 Titanium M6

8848 Titanium M6

8848 Titanium M6 to nie tylko pierwszy luksusowy smartfon 5G, ale także pierwsze urządzenie napędzane przez Snapdragon 865. Telefon zostanie wyposażony w 6,01-calowy wyświetlacz AMOLED, 12 GB pamięci operacyjnej i 1 TB pamięci masowej. Na pokładzie nie zabraknie aparatu fotograficznego o rozdzielczości 64 Mpix. Będzie miał on możliwość robienia zdjęć do 100 Mpix. To jednak będzie się opierało na rozciąganiu fotografii wykonanej w niższej rozdzielczości, więc świetnie wygląda jedynie na papierze. Reszta specyfikacji M6 nie została ujawniona. Oczywiście będziemy musieli na niego jeszcze trochę poczekać. Pojawi się on dopiero po oficjalnej premierze Snapdragona 865.

Zobacz też: NASA chwali się swoimi nowymi skafandrami kosmicznymi

8848 ogłosiło również plan o nazwie 5G Zero Distance. Jego głównym założeniem jest bezproblemowe przejście na technologię 5G. Polega on na tym, że wszyscy, którzy zdecydują się na zakup modelu tegorocznego, będą mogli zakupić Titanum M6 w jego cenie. Firma 8848 ogłosiła również osobistą usługę asystenta dla swoich klientów. Podczas gdy inni producenci oferują asystentów opartych na AI, 8848 assistant service składa się z prawdziwych ludzi. Firma powiedziała, że uważa, iż inteligentni asystenci nie są w stanie zapewnić wystarczająco dobrej jakości usług. Dlatego stawia na żywych ludzi.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.