motorola moto razr 2019 skladnay wyglad design

Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery Motoroli RAZR

Newsy

Motorola RAZR to bez wątpienia jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń. Pierwsze plotki o nowym smartfonie firmy pojawiły się już na początku roku, a stosunkowo niedawno dowiedzieliśmy się, że RAZR trafi także do Europy. Wówczas sądziliśmy, że urządzenie zadebiutuje pod koniec grudnia lub na początku stycznia, jednak najnowsze doniesienia sugerują inną datę.

Prawdopodobna data premiery Motoroli RAZR

motorola moto razr 2019 skladnay wyglad design

W tym roku pokazano już kilka składanych smartfonów z prawdziwego zdarzenia. Wygląda na to, że do ich grona dołączy wkrótce Motorola RAZR. Nie będzie to jednak typowy składak, a urządzenie podchodzące do tematu zupełnie inaczej. Przejdźmy jednak do rzeczy: Motorola ogłosiła, że 13 listopada w Los Angeles odbędzie się konferencja, na której firma zaprezentuje smartfon „inny od wszystkich”. Oczywiście nie powiedziano wprost o jakie urządzenie chodzi, aczkolwiek wszystko wskazuje na RAZR.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Po pierwsze, „smartfon inny od wszystkich”. Po drugie, zdanie „You’re going to flip” w rozsyłanych zaproszeniach. Dla nieobeznanych w temacie – flip phone to telefon z klapką, a konstrukcja RAZR będzie go przypominać. Ciężko mi uwierzyć, aby to był przypadek. Jestem więc niemal pewien, że 13 listopada rzeczywiście odbędzie się premiera Motoroli RAZR. Czekacie na opisywany sprzęt? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: CNET przez 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x