HTC One Ace – połączenie M7 i M8 coraz bliżej premiery

Newsy

htc one ace7

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Możemy spotkać się z wieloma odmianami tego samego smartfonu. Prym w tej kwestii wiedzie oczywiście Samsung, ale konkurencja również nie chce być gorsza i tak oto HTC stara się tworzyć jak najwięcej odmian swojego flagowego urządzenia, który stosunkowo niedawno miał swoją premierę.

 

Tegoroczny One (M8) zadziwił głównie swoim aparatem, na który składają się dwa moduły. Pozostałe dane wyglądają bardzo podobnie w stosunku do poprzednika (M7) i tym samym zostały wykonane tylko niezbędne usprawnienia w postaci nowego, dużo wydajniejszego układu i większego wyświetlacza. Jednak HTC uznało, że pomiędzy M7 i M8 jest duża luka, którą należy uzupełnić. Tak oto zbliża się coraz większymi krokami premiera modelu One Ace, o którym już kilka razy pisaliśmy. Ma to być tańsza wersja tegorocznego flagowego smartfonu i ostatni wyciek informacji zdaje się to potwierdzać. Wnętrzności tego modelu mają pochodzić z M8, a więc układ Snapdragon 801. Z kolei wyświetlacz zostanie przeszczepiony z M7 i ujrzymy 4,7-calowy ekran prezentujący obraz w FullHD. Z kolei moduł aparatu zostanie wyjęty z One Mini 2 i będzie to matryca 13 MPx – brak UltraPixel, brak DuoCamery. Kwestia obudowy została rozwiązana w następujący sposób: design ten sam, głośniki BoomSound, ale całość zostanie wykonana z tworzyw sztucznych, a nie metalu. Oto kilka ujawnionych grafik pochodzących prosto z Chin i opisujących One Ace:

 

htc one ace4 htc one ace5 htc one ace2 htc one ace3 htc one ace htc one ace6

 

Oczywiście główną zaletą nadchodzącego smartfonu HTC ma być jego cena. Jednak czy będzie na tyle niska, aby zachęcić potencjalnych klientów do zakupu Ace, a nie chociażby starszego One (M7)?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x