htc one ace7

 

Możemy spotkać się z wieloma odmianami tego samego smartfonu. Prym w tej kwestii wiedzie oczywiście Samsung, ale konkurencja również nie chce być gorsza i tak oto HTC stara się tworzyć jak najwięcej odmian swojego flagowego urządzenia, który stosunkowo niedawno miał swoją premierę.

 

Tegoroczny One (M8) zadziwił głównie swoim aparatem, na który składają się dwa moduły. Pozostałe dane wyglądają bardzo podobnie w stosunku do poprzednika (M7) i tym samym zostały wykonane tylko niezbędne usprawnienia w postaci nowego, dużo wydajniejszego układu i większego wyświetlacza. Jednak HTC uznało, że pomiędzy M7 i M8 jest duża luka, którą należy uzupełnić. Tak oto zbliża się coraz większymi krokami premiera modelu One Ace, o którym już kilka razy pisaliśmy. Ma to być tańsza wersja tegorocznego flagowego smartfonu i ostatni wyciek informacji zdaje się to potwierdzać. Wnętrzności tego modelu mają pochodzić z M8, a więc układ Snapdragon 801. Z kolei wyświetlacz zostanie przeszczepiony z M7 i ujrzymy 4,7-calowy ekran prezentujący obraz w FullHD. Z kolei moduł aparatu zostanie wyjęty z One Mini 2 i będzie to matryca 13 MPx – brak UltraPixel, brak DuoCamery. Kwestia obudowy została rozwiązana w następujący sposób: design ten sam, głośniki BoomSound, ale całość zostanie wykonana z tworzyw sztucznych, a nie metalu. Oto kilka ujawnionych grafik pochodzących prosto z Chin i opisujących One Ace:

 

htc one ace4 htc one ace5 htc one ace2 htc one ace3 htc one ace htc one ace6

 

Oczywiście główną zaletą nadchodzącego smartfonu HTC ma być jego cena. Jednak czy będzie na tyle niska, aby zachęcić potencjalnych klientów do zakupu Ace, a nie chociażby starszego One (M7)?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.