lg g3 oficjalnie 12

 

LG wczoraj oficjalnie zaprezentowało swój nowy flagowy model w postaci G3. Jeszcze dzisiaj trwają pierwsze prezentację tego smartfonu na całym świecie, ale nas po premierze teraz najbardziej interesuje cena tego smartfonu toteż sprawdźmy jak prezentują się europejskie ceny najnowszego Koreańczyka.

 

Pamiętajmy, że LG zaprezentowało dwie wersje G3 różniące się między sobą wbudowanymi pamięciami. W tańszej i słabszej edycji znajdziemy 16 GB przestrzeni dyskowej dla użytkownika oraz 2 GB RAM. Po drugiej stronie znajdziemy za to 32 GB wbudowanej pamięci oraz 3 GB RAM. Także rozglądając się po europejskich sklepach dostajemy takie oto ceny:

 

  • tańsza wersja: od ~2300 złotych (549 Euro) do ~2550 złotych (499 GBP);
  • droższa wersja: około 2500 złotych.

 

Powyższe ceny zostały podane przez sklepy w różnych krajach (Finlandia, Wielka Brytania, Rumunia oraz Niemcy). Niestety, ale jeszcze nie poznaliśmy oficjalnych cen w Polsce jednak możemy spodziewać się zbliżonych wartości do powyższych lub minimalnie wyższych.

 

Czy są to wysokie kwoty? Patrząc na konkurencję można rzec, że porównywalne. Jednak dopiero w czerwcu poznamy ile sobie zażyczy polski dystrybutor i wtedy będziemy mogli powiedzieć czy faktycznie LG stworzyło interesujące urządzenie.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.