W lipcu tego roku, pod  Honor zaprezentował swoją najnowszą opaskę sportową, która nazywa się Honor Band 5. Ta zebrała wiele pozytywnych recenzji. Firma jednak dąży do jej ulepszenia. Dlatego też dziś zapowiedziała, że 22 października bieżącego roku przedstawi jej ulepszoną wersję, czyli Honor Band 5i.

Honor Band 5i z wtyczką USB

Honor Band 5i z wtyczką USB

Co ciekawe premiera opaski pokrywa się z prezentacją Honor 20 Youth Edition. Pod względem wyglądu, Honor Band 5i przypomina oryginalne urządzenie z wydłużonym korpusem i silikonowym paskiem na rękę. Jednak jedną z oczywistych różnic między tymi dwoma wariantami jest to, że ulepszona wersja ma wbudowane złącze ładowania, które jest ukryte w pasku. Za jego pomocą Honor band 5i może być bezpośrednio podłączony do ładowarki z portem USB A. Tym samym eliminuje potrzebę specjalnego akcesorium do ładowania. Oszczędzi to więc wielu problemów, zwłaszcza w terenie. Umożliwi także zabranie mniejszego bagażu na wycieczki.

Zobacz też: LG chce odbudować nasze zaufanie – Android 10 jeszcze w tym roku

Ponadto, można również potwierdzić, że będzie ona oferowana w co najmniej trzech wariantach kolorystycznych, w tym różowym, czarnym i oliwkowo-zielonym. Podczas gdy rozmiar wyświetlacza nie został jeszcze upubliczniony, wygląda on podobnie do standardowego Honor Band 5. Warto przypomnieć, że model standardowy ma wyświetlacz OLED o przekątnej 0,95 cala. Może on wyświetlać jednocześnie 43 znaki. Teaser potwierdza również, że ten wariant będzie miał miernik Spo2 do pomiaru tlenu we krwi. Na więcej szczegółów na temat nadchodzącego urządzenia będziemy jednak musieli poczekać. Jednak biorąc pod uwagę jego bliską datę premiery, jest to raczej kwestia kilku dni.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.